Sanal Komisyoncu’ya Satıcılarca Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimi Sanal Komisyoncu Aracılığıyla Satmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
Detaylı bilgiler için tıklayın:  Ürün Satmak İstiyorum

Elimdeki Malların Fiyatını Bilmiyorum, Fiyatını Sanal Komisyoncu Belirler mi?
Ürünlerin fiyatlarını satıcıları belirlemektedir. Sanal Komisyoncu ürün fiyatlarını belirlemeye yönelik expertiz hizmeti vermemekte ve tuhaf fiyatlandırmalar dışında fiyatlara müdahale etmemektedir.

Elimde Bulunan Malları Sanal Komisyoncu Alır mı?
Sanal Komisyoncu temel faaliyeti satıcı ve alıcı arasında aracılık hizmeti yapmaktır. Bununla beraber elinizdeki malları ve fiyatlarını bildirmeniz ve uygun görüldükleri taktirde doğrudan Sanal Komisyoncu tarafından alınması da mümkündür.

Teyidli Ürün Ne Demektir?
Müşterinin ürünü satın almadan önce son durumunu (hala satışta mı, fiyatı değişmiş mi, vs) Sanal Komisyoncu’yla temas ederek teyid alınması gereken ürünlerdir. Müşterinin teması üzerine Sanal Komisyoncu ürünün satıcısı ile temasa geçerek ürünün son durumunu öğrenir. Satıcı’dan alınan bilgi olumlu ise Sanal Komisyoncu müşteriye geri dönüş yaparak ürünün satışına teyid verir. Müşteri artık ürünü satın alabilir.

Ürünlerimin Direkt Satın Alınabilmesi için Nasıl Teyidli Satıcı Olabilirim?
“Teyidli Satıcı” Sanal Komisyoncu’nun daha önceki işlemleri ve daha bir çok faktörü göz önüne alarak “Güvenilir Ticari Partner” olduğuna kanaat getirdiği Satıcı’lara verdiği bir ünvandır. Teyidli Satıcı talebi Sanal Komisyoncu tarafından incelenir. Talep uygun görülürse ünvan verilir.

Firmamızı sanalkomisyoncu.com’da Tanıtabilir miyiz?
Sanal Komisyoncu’da firmanız için özel sayfa oluşturulması mümkündür. Özel sayfanızda firmanıza ait iletişim bilgileri, link, fotoğraf, video, vs paylaşabilirsiniz.

Ürünlerimi Nasıl Tanıtacağım
Sanal Komisyoncu satıcılarının daha kısa zamanda, daha çok satış yapmaları için çaba harcar. Daha kısa zamanda, daha fazla satış yapabilmek için ürünlerin arama motorlarında üst sıralara çıkması hayati önemdedir. Bunun için gerekli olan SEO hizmeti Sanal Komisyoncu tarafından bütün satıcılarımıza ücretsiz verilerek satıcılarımız desteklenmektedir.